Tisková zpráva - Vizionář Piknik, 6. září 2019, Petřínské sady #vizionarpiknik #vizionarlimited #irena

 Nová část projektu "Vizionář Limited". Kus umění, které pomůže nejen tobě, ale i ostatním.

Umělec Jan Bican se již podruhé rozhodl spojit síly s českou blogerkou Dittou Zavřelovou. Společně do světa vypouští novou část limitované edice s názvem "Vizionář Irena" projektu "Vizionář Limited". Jedná se o originální dílo, které dostává do popředí dámu ze skicáku a současně individuální vize každého z nás. Část z prodeje bude opět věnována na podporu nevidomých vizionářů.


Novou část edice "Vizionář Limited" Jan s Dittou představili na druhém launch eventu, který přešel z uměleckého konceptu na spirituální pojetí pikniku v Petřínských sadech. Veřejnost tak měla 6. září 2019 první příležitost na vlastní oči vidět onu Irenu, dámu ze skicáku, kterou Jan na svých sociálních sítích sdílí již rok. "Chtěli jsme touto cestou poukázat na podstatu plnění vlastních snů, které má každý z nás, i Irena," dodal Jan.

O jak významnou událost se jednalo, potvrzuje vysoká účast návštěvníků, kteří spojené duo přišli podpořit. Mezi účinkujícími programu byla i blogerka Bára Sedláková, která se chopila kurzu jógy či Anna Julie Slováčková, jenž se svou kapelou Aura dodala akustickým koncertem pikniku ještě více pohodovou atmosféru. A jak si tento event uchovat v paměti navždy? O tom ví své řada dobrovolníků na pomalovanou kůži od talentované Prostě Kérky.

Název vizionář si projekt získal díky vizím, které z jeho podstaty plynou. Jak hluboký význam je, potvrdila Ditta na svém Instagramovém účtu: "Důležité chtít lepší budoucnost nejenom pro naši malou modrou ve vesmíru ztracenou planetu, ale i pro nás samotné." A že spolu Jan a Ditta chtějí opravdu přispět k lepšímu, o tom není potřeba pochybovat! Část z každého nákupu na janbican.cz putuje pro opravdové vizionáře. Těmi jsou v jejich případě zrakově handicapovaní lidé, kterým se díky nově limitované kolekci "Vizionář" získává další možnosti pomoci.