fotit, točit, meditovat limitovaná plátěná taška: donation

LIMITOVANÁ PLÁTĚNKA : FOTIT, TOČIT, MEDITOVAT : DONATION co se stane, když vaše kamarády v Mexiku okradou o všechno jejich vybavení (třeba foťáky a kamery)? nic, protože když nejde o život, jde o hovno. s míšou martinátovou jsme se rozhodli, že v tom Báru, Adél a Dominika nenecháme ve štychu - pomůžeme jim, aby mohli co nejdřív opět dělat to, co naplňuje nejen jejich duši, ale taky srdce ostatních: fotit, točit a meditovat. koupí limitované plátěnky z textilu Neutral  s eko & fairtrade certifikátem podpoříš tyhle tři kreativní duše celou částkou kromě nákladu na výrobu. jdeš do toho s náma?  * jedná se o limited předprodej, plátěnka u tebe bude cca do měsíce (polovina března)

600,00 Kč 600,00 Kč

Tričko Scheiße schreib mir, XXL

Tričko Scheiße sc hreib mir ve velikosti XXL Filozofie dropu: Byl pozdní večer, letní ráj, večerní ráj, byl párty čas. Kdyby odepsala a tys nečuměl do telefonu na zprávu, kterou si sotva ráčila přečíst. "Už je to minuta, co si to přečetla a pořád nic." Zobrazeno. A minuty už uběhly dvě a tys mohl jít světa kraj. Za novým dropem. Horoskop: Vyšitým podpisem jsem zkrátka podepsal, o co tu běží. Grafika na zadní straně je vytvořená z olejomalby a o zbytek se postarala má kreativní múza na iPadu. Najdi si v ní, co potřebuješ. Diagnostika: Trička jsou vyrobena ekologicky a eticky z textilu Stanley/Stella. V dnešní době neexistuje žádný jiný přijatelný způsob výroby textilu, než s plným respektováním lidí a planety. I z toho důvodu jsou trička vyrobena v limitovaným množství, to stay unique s úctou ke každému z nás. Teleshopping: K prvním 10 ti objednávkám navíc dostaneš flašku Absolut, what a deal! Modelové: Modelka Marťa má 177 cm a na sobě tričko ve velikosti L, protože preferuje oversized. Autor Honza má 203 cm (jo jsem vysokej) a tričko ve velikosti XXL. Stejnej případ, oversized vládne světu. Fotky: O fotky se postaral Kuba Zeman v pražským hotelu Mama Shelter. Doprava: Vzhledem k tomu, že se jedná o předprodej, bude tričko odeslané do 14 ti dnů od objednání. And that's a fucking deal. A dál to znáš, kdyby cokoliv, klidně piš, protože jsem beztak na mobilu.

900,00 Kč

Tričko Scheiße schreib mir, L

Tričko Scheiße  sc hreib mir ve velikosti L Filozofie dropu: Byl pozdní večer, letní ráj, večerní ráj, byl párty čas. Kdyby odepsala a tys nečuměl do telefonu na zprávu, kterou si sotva ráčila přečíst. "Už je to minuta, co si to přečetla a pořád nic." Zobrazeno. A minuty už uběhly dvě a tys mohl jít světa kraj. Za novým dropem. Horoskop: Vyšitým podpisem jsem zkrátka podepsal, o co tu běží. Grafika na zadní straně je vytvořená z olejomalby a o zbytek se postarala má kreativní múza na iPadu. Najdi si v ní, co potřebuješ. Diagnostika: Trička jsou vyrobena ekologicky a eticky z textilu Stanley/Stella. V dnešní době neexistuje žádný jiný přijatelný způsob výroby textilu, než s plným respektováním lidí a planety. I z toho důvodu jsou trička vyrobena v limitovaným množství, to stay unique s úctou ke každému z nás. Teleshopping: K prvním 10 ti objednávkám navíc dostaneš flašku Absolut, what a deal! Modelové: Modelka Marťa má 177 cm a na sobě tričko ve velikosti L, protože preferuje oversized. Autor Honza má 203 cm (jo jsem vysokej) a tričko ve velikosti XXL. Stejnej případ, oversized vládne světu. Fotky: O fotky se postaral Kuba Zeman v pražským hotelu Mama Shelter. Doprava: Vzhledem k tomu, že se jedná o předprodej, bude tričko odeslané do 14 ti dnů od objednání. And that's a fucking deal. A dál to znáš, kdyby cokoliv, klidně piš, protože jsem beztak na mobilu.

900,00 Kč

Tričko Scheiße schreib mir, M

Tričko Scheiße schreib mir ve velikosti M Filozofie dropu: Byl pozdní večer, letní ráj, večerní ráj, byl párty čas. Kdyby odepsala a tys nečuměl do telefonu na zprávu, kterou si sotva ráčila přečíst. "Už je to minuta, co si to přečetla a pořád nic." Zobrazeno. A minuty už uběhly dvě a tys mohl jít světa kraj. Za novým dropem. Horoskop: Vyšitým podpisem jsem zkrátka podepsal, o co tu běží. Grafika na zadní straně je vytvořená z olejomalby a o zbytek se postarala má kreativní múza na iPadu. Najdi si v ní, co potřebuješ. Diagnostika: Trička jsou vyrobena ekologicky a eticky z textilu Stanley/Stella. V dnešní době neexistuje žádný jiný přijatelný způsob výroby textilu, než s plným respektováním lidí a planety. I z toho důvodu jsou trička vyrobena v limitovaným množství, to stay unique s úctou ke každému z nás. Teleshopping: K prvním 10 ti objednávkám navíc dostaneš flašku Absolut, what a deal! Modelové: Modelka Marťa má 177 cm a na sobě tričko ve velikosti L, protože preferuje oversized. Autor Honza má 203 cm (jo jsem vysokej) a tričko ve velikosti XXL. Stejnej případ, oversized vládne světu. Fotky: O fotky se postaral Kuba Zeman v pražským hotelu Mama Shelter. Doprava: Vzhledem k tomu, že se jedná o předprodej, bude tričko odeslané do 14 ti dnů od objednání. And that's a fucking deal. A dál to znáš, kdyby cokoliv, klidně piš, protože jsem beztak na mobilu.

840,00 Kč 900,00 Kč

Tričko Scheiße schreib mir, S

Tričko Scheiße schreib mir ve velikosti S Filozofie dropu: Byl pozdní večer, letní ráj, večerní ráj, byl párty čas. Kdyby odepsala a tys nečuměl do telefonu na zprávu, kterou si sotva ráčila přečíst. "Už je to minuta, co si to přečetla a pořád nic." Zobrazeno. A minuty už uběhly dvě a tys mohl jít světa kraj. Za novým dropem. Horoskop: Vyšitým podpisem jsem zkrátka podepsal, o co tu běží. Grafika na zadní straně je vytvořená z olejomalby a o zbytek se postarala má kreativní múza na iPadu. Najdi si v ní, co potřebuješ. Diagnostika: Trička jsou vyrobena ekologicky a eticky z textilu Stanley/Stella. V dnešní době neexistuje žádný jiný přijatelný způsob výroby textilu, než s plným respektováním lidí a planety. I z toho důvodu jsou trička vyrobena v limitovaným množství, to stay unique s úctou ke každému z nás. Teleshopping: K prvním 10 ti objednávkám navíc dostaneš flašku Absolut, what a deal! Modelové: Modelka Marťa má 177 cm a na sobě tričko ve velikosti L, protože preferuje oversized. Autor Honza má 203 cm (jo jsem vysokej) a tričko ve velikosti XXL. Stejnej případ, oversized vládne světu. Fotky: O fotky se postaral Kuba Zeman v pražským hotelu Mama Shelter. Doprava: Vzhledem k tomu, že se jedná o předprodej, bude tričko odeslané do 14 ti dnů od objednání. And that's a fucking deal. A dál to znáš, kdyby cokoliv, klidně piš, protože jsem beztak na mobilu.

840,00 Kč 900,00 Kč

My děti ze stanice 2020, mikina šedá s kapucí x Puma

Jako bychom si vyměnili role se zvířaty, které trpí v zoologických zahradách už roky. Jedinou výjimkou je fakt, že nás nikdo neobdivuje. V našich vězeních jsme se ocitli naprosto sami. Avšak dlouhý sociální útlum přinesl čas na zamyšlení o vlastním životě - o tom, co chceme a nechceme skutečně dělat. Ve finále tak každý dostal jedinečnou šanci, jak ze své pomyslné klece utéct.  My d ěti ze stanice 2020 je nová  limitovaná  mikina vytvořena v kolaboraci s Puma , která pomocí čmáranic znázorňuje kontrasty našich životů. Smetánka a punk, ulice a panelák nebo vodka a víno. Je úplně jedno, jestli bydlíš na berlínské zastávce zoo nebo na zámku v Lánech, mikina je pro každého, kdo má chuť podpořit české umění a kreativu. Mikina je dostupná ve vel. S, XL, XXL (zvolíš si v dalším kroku). Neváhej se podívat na minifilm, který jsme natočili v Berlíně s Petrem Klempou a Bárou Sedlákovou . Dokonale popisuje myšlenku celého propojení. Bude ti připomínat onu klec, ze které můžeme díky svým kontrastům kdykoliv utéct, Speciální poděkování patří značce Puma za důvěru, BCE za nezapomenutelné mrchy, Absolut za kupu inspirace, instax za zachování vzpomínek, Activáček za posprejování okamžiku a Kavárně co hledá jméno za zázemí launch eventu.  Speciálně pak za trpělivost rodině, přátelům a vyšší moci. Amen. Foto credit: Babora Gajová, https://www.instagram.com/barunkaga/

1 390,00 Kč 1 690,00 Kč

My děti ze stanice 2020, mikina šedá bez kapuce x Puma

Jako bychom si vyměnili role se zvířaty, které trpí v zoologických zahradách už roky. Jedinou výjimkou je fakt, že nás nikdo neobdivuje. V našich vězeních jsme se ocitli naprosto sami. Avšak dlouhý sociální útlum přinesl čas na zamyšlení o vlastním životě - o tom, co chceme a nechceme skutečně dělat. Ve finále tak každý dostal jedinečnou šanci, jak ze své pomyslné klece utéct. My d ěti ze stanice 2020 je nová limitovaná mikina vytvořena v kolaboraci s Puma , která pomocí čmáranic znázorňuje kontrasty našich životů. Smetánka a punk, ulice a panelák nebo vodka a víno. Je úplně jedno, jestli bydlíš na berlínské zastávce zoo nebo na zámku v Lánech, mikina je pro každého, kdo má chuť podpořit české umění a kreativu. Mikina je dostupná ve vel. L, XL (zvolíš si v dalším kroku). Neváhej se podívat na minifilm, který jsme natočili v Berlíně s Petrem Klempou a Bárou Sedlákovou. Dokonale popisuje myšlenku celého propojení. Bude ti připomínat onu klec, ze které můžeme díky svým kontrastům kdykoliv utéct, Speciální poděkování patří značce Puma za důvěru, BCE za nezapomenutelné mrchy, Absolut za kupu inspirace, instax za zachování vzpomínek, Activáček za posprejování okamžiku a Kavárně co hledá jméno za zázemí launch eventu. Speciálně pak za trpělivost rodině, přátelům a vyšší moci. Amen. Foto credit: Babora Gajová, https://www.instagram.com/barunkaga/

1 390,00 Kč 1 690,00 Kč

My děti ze stanice 2020, mikina černá bez kapuce x Puma

Jako bychom si vyměnili role se zvířaty, které trpí v zoologických zahradách už roky. Jedinou výjimkou je fakt, že nás nikdo neobdivuje. V našich vězeních jsme se ocitli naprosto sami. Avšak dlouhý sociální útlum přinesl čas na zamyšlení o vlastním životě - o tom, co chceme a nechceme skutečně dělat. Ve finále tak každý dostal jedinečnou šanci, jak ze své pomyslné klece utéct. My d ěti ze stanice 2020 je nová limitovaná mikina vytvořena v kolaboraci s Puma , která pomocí čmáranic znázorňuje kontrasty našich životů. Smetánka a punk, ulice a panelák nebo vodka a víno. Je úplně jedno, jestli bydlíš na berlínské zastávce zoo nebo na zámku v Lánech, mikina je pro každého, kdo má chuť podpořit české umění a kreativu. Mikina je dostupná už jen ve vel. M, L (zvolíš si v dalším kroku). Neváhej se podívat na minifilm, který jsme natočili v Berlíně s Petrem Klempou a Bárou Sedlákovou. Dokonale popisuje myšlenku celého propojení. Bude ti připomínat onu klec, ze které můžeme díky svým kontrastům kdykoliv utéct, Speciální poděkování patří značce Puma za důvěru, BCE za nezapomenutelné mrchy, Absolut za kupu inspirace, instax za zachování vzpomínek, Activáček za posprejování okamžiku a Kavárně co hledá jméno za zázemí launch eventu. Speciálně pak za trpělivost rodině, přátelům a vyšší moci. Amen. Foto credit: Babora Gajová, https://www.instagram.com/barunkaga/

1 390,00 Kč

My děti ze stanice 2020, mikina černá s kapucí x Puma

Jako bychom si vyměnili role se zvířaty, které trpí v zoologických zahradách už roky. Jedinou výjimkou je fakt, že nás nikdo neobdivuje. V našich vězeních jsme se ocitli naprosto sami. Avšak dlouhý sociální útlum přinesl čas na zamyšlení o vlastním životě - o tom, co chceme a nechceme skutečně dělat. Ve finále tak každý dostal jedinečnou šanci, jak ze své pomyslné klece utéct. My d ěti ze stanice 2020 je nová limitovaná mikina vytvořena v kolaboraci s Puma , která pomocí čmáranic znázorňuje kontrasty našich životů. Smetánka a punk, ulice a panelák nebo vodka a víno. Je úplně jedno, jestli bydlíš na berlínské zastávce zoo nebo na zámku v Lánech, mikina je pro každého, kdo má chuť podpořit české umění a kreativu. Mikina je dostupná už jen ve vel. S (zvolíš si v dalším kroku). Neváhej se podívat na minifilm, který jsme natočili v Berlíně s Petrem Klempou a Bárou Sedlákovou. Dokonale popisuje myšlenku celého propojení. Bude ti připomínat onu klec, ze které můžeme díky svým kontrastům kdykoliv utéct, Speciální poděkování patří značce Puma za důvěru, BCE za nezapomenutelné mrchy, Absolut za kupu inspirace, instax za zachování vzpomínek, Activáček za posprejování okamžiku a Kavárně co hledá jméno za zázemí launch eventu. Speciálně pak za trpělivost rodině, přátelům a vyšší moci. Amen. Foto credit: Babora Gajová, https://www.instagram.com/barunkaga/

1 390,00 Kč

BIZZZAR

Propojení třech uměleckých sfér, které tu v našem rybníku ještě nebylo. Fotka, výraz a umčo dokreslující situaci, pro kterou je i milion megapixelů málo.  Předlohou pro nový motiv #BIZZZAR nám bylo přísloví "Kázat vodu, pít víno", jenž se těžko dodržuje, jestliže je nalitý pohár kvalitního francouzského z maloobchodní vietnamské pobočky, která v 9 večer nezavírá a udržuje nám hladinku. Kontrast dvou múz, každá se s hladinkou pere jiným způsobem a žije jiný život.  S fotografkou Barborou Gajovou a malířkou Lucií Králíkovou  se známe již od počátku našich kreativních startů. Dlouhou dobu jsme se snažili o vzájemné propojení a nyní přišel ten správný čas. Svatý Martin přijel na bílém koni se sněhem, my přijíždíme s bizzzárem.  Část z výtěžku putuje na charitativní projekt studentů Newton College, Podpořit :)  Fotografie: Barbora Gajová & Bára Sedláková

400,00 Kč

Mikina #VIZIONARLIMITED

PRODEJ LIMITOVANÉ MIKINY / EKO POTISK / KAŽDÝ KUS ORIGINÁL Po více jak 5ti měsíční práci jsem ve spolupráci s českou blogerkou, Dittou Zavřelovou, do světa vydal novou mikinu s názvem #vizionarlimited, která je potisklá ekologickými barvami. V době, kdy nás dokonalost obklopuje v každé aplikaci, je někdy těžké se soustředit se na sebe samotného, svůj vesmír a své vize.  Mikina je vytvořena se smyslem uvědomnění si rovnováhy svých kladů, ale i záporů, které do Vesmíru vysíláme - a přání sobě samotnému jen to nejlěpší. Část výtěžku z každého výrobku je věnována na charitativní projekt,který pomáhá s výcvikem nevidomým vizionářům. POSLEDNÍ KUSY VE VELIKOSTI S  (Máš unique as fuck šanci být ve vybraný skupině vizionářů, mikinu nebudeme dotiskávat!:)

890,00 Kč 980,00 Kč

Tričko #VIZIONARLIMITED

Po více jak 5ti měsíční práci jsem ve spolupráci s českou blogerkou, Dittou Zavřelovou, do světa vydal nový tričko s názvem #vizionarlimited. V době, kdy nás dokonalost obklopuje v každé aplikaci, je někdy těžké se soustředit se na sebe samotného, svůj vesmír a své vize. Mikina i tričko jsou vytvořeny se smyslem uvědomnění si rovnováhy svých kladů, ale i záporů, které do Vesmíru vysíláme.... a přání sobě samotnému jen to nejlěpší.  Část výtěžku z každého produktu je věnován na charitativní projekt,který pomáhá s výcvikem nevidomým vizionářům. Dostupný ve velikostech S - XXL (možnost výberu velikosti se zobrazí PO OBJEDNÁNÍ - neboj, máme 24/7 všechny velikosti! :)

530,00 Kč 630,00 Kč

Mikina Michelangelo

Malba ze stropu Sixtinské kaple je upgradem do společnosti 21. století. Někteří to mohou brát jako krádež, jiní jako kopírování, ale já to beru jako inspiraci.   Ve světě hudby je zcela běžné vytvořit tzv. cover skladby, jehož nahrátí není pirátstvím, nýbrž oslavou podstaty a důležitosti nezapomenout na silná slova a tóny písně. Proč tohle neudělat i v umění?  Michelangelo je inspirací pro statísíce umělců, ale málokdy se vidí, že by se covery dělaly i v umění. Rozhodl jsem se udělat změnu a malbu jsem "vypunkoval" do mikiny s jasně pokřtěným názvem!  Dostupný ve velikostech S - XXL (možnost výberu velikosti se zobrazí PO OBJEDNÁNÍ - neboj, máme 24/7 všechny velikosti! :)

970,00 Kč

Tričko Judas

Tričko JUDAS má příběh silnější, než by se na první pohled mohlo znát. Kontroverzní název nemá nic společného s náboženskou tématikou, ale od významu "zrádce" nejsme daleko! Každý ve svém životě máme člověka, o kterém si myslíme, že právě s ním půjdeme ruku v ruce až za samotný hrob. Kamarád - kamarádka, známý - známá. Známe je! Jeho nejoblíbenější jídlo, film, který mu vždy zlepší náladu a nebo s ním můžeme zavzpomínat na naše společné historky z dětství. Co když ale neznáme celého jeho "já"? Cože? Jak? Znáš tvář, kterou Ti ukázal. Ukázal. Neukázal ti ale o nu, která se mu samotnému nelíbí. Nelíbí, nesnáší jí a snaží se dělat, že to není on. Je. Poznáš ji ale jednou sám, ne dnes, ne zítra, ale až s ním něco prožiješ. Prožiješ daleko od známého okolí a tváří, jenž by nová tvář šokovala. Chová se tak, jako nikdy a ty člověka nepoznáváš. Ukázal ti ono další já. Někdo jich má víc, někdo jen jedno a někdo ... ani jedno. Faleš. Jsou to právě ta jeho "já", která nepoznáš pouhým mrknutím oka, ani prožitím pár let po spolu. Můžeš je poznat až po sedmácti letech! Tento příběh a motiv nemají za účel Vám každý den danou osobu. připomínat, ale oslavit, jak úžasní jste, že máte jen jedno JÁ. Buďte silní, pokorní a pamatujte, že Boží mlejny melou pomalu, ale jistě! Příběh není smyšlený a jakákoliv podobnost se skutečnými postavami či událostmi je - není čistě náhodná. Dostupný ve velikostech S - XXL (možnost výberu velikosti se zobrazí PO OBJEDNÁNÍ - neboj, máme 24/7 všechny velikosti! :)

440,00 Kč

Tričko Dokoran

Dostupný ve velikostech S - XXL (možnost výberu velikosti se zobrazí PO OBJEDNÁNÍ - neboj, máme 24/7 všechny velikosti! :)

400,00 Kč

Tričko Amen

Dostupný ve velikostech S - XXL (možnost výberu velikosti se zobrazí PO OBJEDNÁNÍ - neboj, máme 24/7 všechny velikosti! :)

400,00 Kč

Tričko Právě

Právě tady, teď a na této planětě. Je pro nás čím dál tím složitější vnímat okamžik a kouzlo toho, co je nyní. V ruce telefon, v uších sluchátka a na hlavě virtuální realita a my? Ztraceni. Zkusme se znovu na této planetě najít. Dostupný ve velikostech S - XXL (možnost výberu velikosti se zobrazí PO OBJEDNÁNÍ - neboj, máme 24/7 všechny velikosti! :)

400,00 Kč

    Každý produkt má svůj příběh - neváhej kliknout na fotku a přečti si, o čem právě tento #masterpiece je!