KDO JE TADY VEDOUCÍ?

Jmenuju se Honza, je mi 22 a oficiálně jsem ekonom - bohudík ani tělem, ani duší! Účetnictví rozumím asi jako astronomii a daňový přiznání umím tak skvěle, že si ho radši sám sobě nedělám:)

Čmáranice a malování mě provází světem 24hodin/ 7 dní v týdnu snad dřív, než moje první kroky.

Vždy pro mě bylo snem předávat moje kresby a malby dál, než za hranice mýho skicáku. Někam, kde si jej nebude moci jen jeden člověk pověsit na stěnu, ale tam, kde si jej budete moci všichni sdílet a šířit příběh dál.

Možná i vzhledem k uvědomění si, že ekonomika není můj šálek kávy, jsem hned první den po matuře založil kreativní počin #thejbcollection. Naprosto neplánovaně jsem začal sdílet počiny na svým instagramu a "rozjel to" -  to mám na věcech nejraději! Koncept přirozeně přišel a žije tu s námi. Jedná se o koncept založený na nekonečné Bibli příběhů, který každý umělecký výlev mé fantasie - produkt - má na základě obrazu, ze kterého vznikl. Nejsou to jen trička, ale nyní už i mikiny, plátěné tašky a plakáty, které po světě šíří příběhy.

Veškeré produkty naleznete v sekci E-shop, tak neváhejte a podívejte se, která čmáranice k Vám na základě příbehu sedí nejvíc 🤟