Party party who. Vidíme se?

TJBC X PUMA LAUNCH PARTY/ 18. září 2020/ Kavárna co hledá jméno

Taky si říkáš, že tu už dlouho nebyla žádná pořádná art party? Tak v tom případě ber do rukou diář a zapiš si termín 18. září, 16 hodin v Kavárně co hledá jméno. Představím novej stuff, kterej jsem vytvořil ve spolupráci s PUMA. Za společnosti drinků od Aboslut, tetovací i piercing Prostě Život session, sprej that shoe zóny a dj. Nejen, že uvidíš novinku na vlastní oči, ale především si užiješ skvělý odpoledne. Garantováno. Dojdi i ty, vem svou bandu, vstup je zadara.

VIZIONAR LAUNCH EVENT/ 10. května 2019/ Kavárna co hledá jméno

Novou kolekci "Vizonář limited" představili Jan s Dittou na jejich launch eventu 10. května 2019 v pražské Kavárně co hledá jméno. Veřejnost tak měla úplně první příležitost na vlastní oči vidět finální verzi motivu, který ozdobí trička a mikiny z nové kolekce. O jak významnou událost se jednalo, potvrzuje vysoká účast návštěvníků, kteří spojené duo přišli podpořit. Mezi diváky byly i známé tváře z české internetové scény.

Celý článek z eventu si můžeš přečíst na webu #CzechMag

VIZIONAR PIKNIK/ 6. září 2019/ Petřínské sady

Druhá část úspěšného launch eventu, která se konala 6. září na všudypřítomné posive-vibes zóně Petřínských sadů s podtextem "when spirit meets art", se nesla v duchu pikniku s představeným tričkem Irena, jenž je novou členkou vizionářské party. 

Skinny bitch na "baru", jóga s blogerkou Bárou Sedlákovou, nažhavená jehla od talentované Prostě Kérky    a nádherné árie Annny Julie Sedláčkové v doprovodu členů kapely Aura. Co jiného mohlo chybět k představení nového trička s příběhem, které přispívá na nevidomé vizionáře?