Tričko Zázrak

Vyprodáno Předprodej

Tričko "Zázrak" s dlouhým rukávem. Limitovaná předprodejová edice. Ve všech velikostech (od S po XXL), velikost si můžeš vybrat po vyplnění dodacích údajů. <3 Kromě trička ve vybrané velikosti obdržíš i osobní věnování s odkazem na playlist se songy, které mi byly inspirací.

Konec srpna byl bohužel nejen pro mě velkou zkouškou. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že si sednu ke skicáku a začnu malovat levou rukou - tehdá to ale jinak nešlo a nutně jsem ze sebe musel dostat všechny emoce, který se za uplynulých pár dní nashromáždily. Bylo to jako na horské dráze, z totálního vrcholu až dooolu.

Nejdůležitější je si udržet pozitivní mysl, to je totiž půl zdraví. Někdy je to těžší, někdy lehčí, ale nikdy neméně podstatný. Nový tričko, který je vyrobený ze 100% bavlny, má za úkol připomínat jednu zásadní věc. Pokaždé, když si ho vezmeš na sebe, uvidíš ve skříni a nebo jen si na něj vzpomeneš, Ti bude říkat, ať na sobě makáš. Když to nejde pravou, půjde to levou. 

Limitovaný počet kusů zoceluje nová podznačka Alois. Bude zahrnovat limitovaný edice, který už nebudou po vyprodání k dostání (ani když hezky poprosíš:). Alois jsem ještě víc já. Ačkoli by se mohlo zdát, že to už víc nejde, opak je pravdou. Jedná se o mé prostřední jméno a společně tak získáš všechno ze mně. Jan Alois Bican.

Na fotografii: Honza má tričko ve velikost XL (výška 2 metry), fotografka Barbora Sedláková, Edit Petr Klempa. Marťa má tričko ve velikosti L (výška 174 cm).

Vzhledem k tomu, že se jedná o předprodej, je dodací lhůta 2 týdny.

700,00 Kč