VIZIONÁŘ LIMITED / CZECHMAG.CZ

Jan Bican se rozhodl spojit síly s českou blogerkou Dittou Zavřelovou. Společně do světa po dlouhých pěti měsících práce vypouští novou limitovanou eko-edici s názvem "Thejbcollection Vizionář Limited". Jedná se o originální dílo, které dostává do popředí víru v lepší zítřky a současně individuální vize každého z nás. Celý koncept zachází až za hranice tradičního pojetí businessu. Část z prodeje bude totiž věnována na podporu nevidomých vizionářů.

MY DĚTI ZE STANICE 2020 / MODA.CZ

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

PUMA SE SPOJILA S ČESKÝM VÝTVARNÍKEM / PROTISEDI.CZ

Jan Bican je teprve dvaadvacetiletý kreativec, který se nebojí jít s kůží na trh. Mít namalovaný obraz doma nad pohovkou je pro něj nuda, a tak si založil vlastní kreativní koncept #TJBC.

PUMA SUPPORTS PROMISING ARTISTS / TEKDEEP.COM

Supporting creative and promising artists is an important step towards quality and original fashion. We introduce you to the collaboration and great support of the sports brand PUMA and the talented creator Jan Bican.

¿CÓMO ES LA NUEVA COLABORACIÓN CON JAN BICAN? / NUEVOPERIODICO.COM

Para apoyar la escena artística checa, la representación checa de la marca, junto con el joven creador Jan Bican, crearon una colección limitada de sudaderas llamada Nosotros, los chicos de la estación 2020 TJBC X PUMA.

PUMA PODPORUJE ČESKÉ UMĚLCE / LIFESTYLENEWS.CZ

Globální sportovní značka PUMA podporuje tvůrce i na lokální úrovni. České zastoupení značky s cílem podpořit českou uměleckou scénu vytvořilo společně s nadějným tvůrcem Janem Bicanem limitovanou kolekci mikin s názvem My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA.