Story vizionáře

"Ditto, a koho si pod pojmem vizionář vlastně představíš?" zeptal jsem se, jelikož jsem sám pořádně nevěděl. Biblická postava, prorok nebo apoštol jsou postavy, které mi v hlavě létaly. Ditta odpověděla zčistajasna, jako kdyby jí blesk právě vletěl do hlavy - no přece někdo, kdo má vize. A já byl za debila.

Samozřejmě jde o špás, nebo spíš možná ne, za debila jsem docela často. O tom to ale právě je. Teda ne o tom, že jsme všichni debilové (maybe), ale o tom, jak může se zdát, že některá slova mají pro všechny zcela stejný význam, jenže ve většině případů je to právě opak. Co je ale správná verze? To víš jen ty a já. Všichni a všechno.

Psal se prosinec minulýho roku a já po nocích u úkolů (a vína) z meine liebe deutsche sprache v Berlíně dával dohormady guest list na náš kreativní session počin, který jsme s @prostekerky chystali. "Hele, tady tuhle sleduju už delší dobu a zdá se mi docela fajn, co říkáš?" navrhl jsem Dittu s vidinou milionu prodaných triček a mikin. (vtip)

Pohřbívání a hrobky v Itálii nebývají tradiční téma na první potkání, "Ona je vtipná, mohla by být (je) i kreativní" řekl jsem si a už v lednu jsme u kafe vymýšleli novej produkt. Z pětiměsíčního soustředění na mikinu se zrodilo i tričko a launch event.

Nejlepší definice na vše, co má význam je právě ta, kterou si vytvoříme sami. Nechceme na Vás tlačit s našim pohledem na příběh, ale rádi bychom Vás navedli. Celou mikinu jsme seskládali z tetování Ditty, které dávají dohromady jeden velký Vesmír. Uvědomnění si rovnováhy svých kladů, ale i záporů, které do Vesmíru vysíláme - a přání sobě samotnému i ostatním jen to nejlěpší. 

A když už mikina, proč ne i tričko? Zaznělo do hlasovky na imessage. Tričko je rovnováhou mezi Vesmírem a punkovým coverem sv. Jana od DaVinciho a o měsíc později jsme oba produkty hrdě s několika drinky v sobě představili. Věříme, že se Vám líbí, jako nám zůstane navždy v tom našem Vesmíru. Kupa práce, nadšení a "šťávy" v jedné limitované edici s eko-friendly potiskem, jejíž část výtěžku putuje na nevidomé vizionáře.